Mecz pomiędzy Celta Vigo oraz Real Betis na stadionie Abanca-Balaídos dnia 2024-01-03 18:15 - 2-1

Wczorajszy wieczór obfitował w emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Celta Vigo i Real Betis. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Abanca-Balaídos, zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, co sprawiło, że widowisko było niezwykle pasjonujące dla kibiców. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, jednak ostatecznie to Celta Vigo wyszła zwycięsko z tego starcia. Mecz ten miał miejsce w ramach 19. kolejki La Liga, a jego data i godzina to 3 stycznia 2024 roku o godzinie 18:15.

Mecz piłki nożnej: Celta Vigo vs Real Betis

Dnia 3 stycznia 2024 roku o godzinie 18:15 na stadionie Abanca-Balaídos odbyło się starcie pomiędzy drużynami Celta Vigo i Real Betis w ramach 19. kolejki La Liga.

Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-1 na korzyść gospodarzy. Już w 6. minucie meczu Aitor Ruibal zdobył bramkę dla Real Betis po asyście od Isco. Jednak już dziesięć minut później Iago Aspas wyrównał wynik, trafiając do siatki. Mecz był bardzo wyrównany, a emocje sięgały zenitu. Ostateczny wynik meczu ustalił W. Swedberg, który strzelił bramkę dla Celt Vigo w ostatnich chwilach spotkania.

Na boisku nie zabrakło kontrowersji - Iván Villar z drużyny gospodarzy został ukarany czerwoną kartką w 5. minucie, co znacząco wpłynęło na przebieg meczu. Żółte kartki otrzymali William Carvalho z Real Betis oraz Sokratis, którzy również musieli uważać na swoje zachowanie.

Atmosfera na stadionie Abanca-Balaídos była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny przez całe spotkanie. Mecz dostarczył wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom, a zwycięstwo Celt Vigo cieszyło wszystkich obecnych na trybunach.

Następne mecze dla Celta Vigo to starcia z Mallorcą, Realem Sociedad oraz Gironą, natomiast Real Betis zmierzy się z Granadą CF, Barceloną oraz ponownie z Mallorcą.