Spotkanie Real Betis vs Getafe, wynik 1-1

Real Betis oraz Getafe zakończyły swój mecz z wynikiem 1-1 w ramach 23. kolejki La Liga. Spotkanie odbyło się w Estadio Benito Villamarín o godzinie 17:30 czasu lokalnego, czyli niespełna cztery dni temu. Wynik na przerwę był remisowy, a obie drużyny zdobyły po jednej bramce.

Relacja z meczu piłki nożnej Real Betis - Getafe

Wczoraj na Estadio Benito Villamarín odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Real Betis i Getafe, w ramach 23. kolejki La Liga. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszego gwizdka sędziego.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie po strzale M. Greenwooda w 8. minucie, jednak piłkarze z Getafe szybko doprowadzili do wyrównania po bramce Isco w 35. minucie. Wynik do przerwy wynosił 1-1, co zapowiadało emocjonującą drugą połowę.

Obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, co skutkowało licznymi faulami i kartkami. Gospodarze otrzymali żółte kartki kolejno dla Sokratisa, Juana Mirandy, Assane Diao, Isco, Sergi Altimiry, Johnny'ego i na końcu dla Rui Silvy. Z kolei zawodnicy z Getafe również nie oszczędzali się, żółte kartki otrzymali Gastón Álvarez, Yellu Santiago, Djené oraz David Soria.

Mimo wzmożonej walki w drugiej połowie, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki. Ostateczny wynik meczu to 1-1, co musiało być rozczarowujące dla obu zespołów, które miały szansę na zdobycie pełnej puli punktów.

Następny mecz dla Real Betis to konfrontacja z Cadiz, a dla Getafe - starcie z Celtą Vigo. Wierzymy, że kibice obu drużyn znów dostaną okazję do emocjonującej piłki nożnej!